Reguli de revenire în sala de concert

Bine ați revenit în sala de concerte

Reguli pentru o revenire sigură!

Acestea reguli pun în prim-plan sănătatea și siguranța atât a angajaților cât și a spectatorilor noștri.  Avem de asemenea sugestii pentru dvs., publicul nostru, astfel încât experiența în sala de concert să fie una plăcută pentru toată lumea.

Odată cu redeschiderea sălii de concert, siguranța dumenavoastră este scopul nostru principal.

Măști faciale // Distanțare socială // Spălatul pe mâini // Curățarea și dezinfectarea frecventă a sălilor, a holurilor, suprafețelor și toaletelor //

Măști faciale
Toți angajații și spectatorii trebuie să poarte în permanent mască pe față astfel încât să le acopere gura și nasul. Celor care nu doresc să poarte masca pe față li se va refuza intrarea.

Distanțarea socială
Distanța fizică adecvată trebuie menținută în permanență între locuri, așa cum a fost stabilită de către noi.

Spălare frecventă pe mâini
Angajații au primit instrucțiuni privind igiena frecventă a mâinilor.

Dezinfectant pentru mâini
Am aplasat automate cu sensor cu dezinfectant pentru mâini în toate zonele de acces. Vă rugăm să le folosiți!

Curățare îmbunătățită
Sala este dezinfectată după fiecare concert. Suprafețele sunt, de asemenea, dezinfectate după fiecare concert.

Nu vă simțiți bine? Urmăriți-ne acasă.
Dacă aveți febră, tuse, dificultăți de respirație, pierderea gustului sau a mirosului sau alte simptome care ar putea fi legate de COVID-19, vă rugăm să rămâneți acasă și vă așteptăm cu drag să ni vă alăturați din nou în viitor. Vom încerca să transmitem online toate evenimentele organizate de noi.

Festivalul Româno - American 2020 - Media
Informații administrative
Informații de ordin administrativ
Solicitare informații
Află mai multe despre Filarmonica de Stat Sibiu!